"Miłość zapisana w gwiazdach" - Brad Kronen - Wydawnictwo KobieceNigdy nie wierzyłam w horoskopy, w czytanie z gwiazd, kart i tego typu wróżby, zresztą nadal nie wierzę. Przyznaję się bez bicia, że po tę "książkę" zgłosiłam się głównie ze względu na jej przepiękną okładkę i na to, że idealnie będzie pasować w biblioteczce do CzaroMarownika :) 
(edit: jednak nie pasuje tak idealnie - jest większa i nie ma twardej oprawy, ale sama w sobie nadal jest piękna!)

Po tym, jak książka do mnie przybyła, okazało się, że oprócz pięknej okładki, ma również bardzo ładne wnętrze, co możecie zobaczyć na zdjęciach :) Muszę Wam powiedzieć, że bardzo mnie zaskoczyło, iż ta książka jest tak... obszerna! Spodziewałam się paru zdań na temat powiązań między danymi znakami, a tutaj na każdą parę jest przeznaczone po około 6 stron. Jeśli weźmiemy pod uwagę 12 znaków zodiaku i połączymy każdego z każdym, to faktycznie trochę tego wychodzi.Sam horoskop jest napisany nietypowo. W każdym z nich spotykają się dwa znaki, które są ze sobą w związku. Dołącza do nich Doradca do Spraw Miłosnych, który opisuje ich wzajemne relacje, przedstawia mocne i słabsze strony, poucza, nad czym muszą popracować i podsumowuje, jakie mają szanse na udany związek. Jest to napisane bardzo lekko i przyjemnie, czyta się szybciutko i wiele razy można się uśmiechnąć, zwłaszcza, jeśli czytacie o sobie samym i wszystko ma odniesienie w rzeczywistości :)

Jako przykład postanowiłam wrzucić Wam tutaj horoskop mój i mojego narzeczonego - raczej pomyślny i bardzo prawdziwy :D Tak jak pisałam wcześniej, traktuję horoskopy z przymrużeniem oka, ale jednak miło przeczytać, że gwiazdy przepowiadają nam świetlaną przyszłość :D

Jeśli lubicie od czasu do czasu przeczytać coś tego typu, to książka będzie dla Was idealna. Ja bardzo chętnie poznałam obiektywne spojrzenie na związki z bliskimi mi osobami, poczytałam o swoich słabszych cechach, możliwych przyczynach niepowodzeń czy kłótni (na szczęście nie wszystkie są z mojej winy, uff :D), a także bardzo miło się poczułam, gdy przeczytałam, że będę idealną żoną i matką (polecam czytanie horoskopu Waszego znaku z drugim takim samym znakiem, można się sporo dowiedzieć o sobie) :D Nie wiem, czy gwiazdy i data urodzenia faktycznie mają jakiś wpływ na nasz charakter, ale w moim przypadku prawie wszystko, co o sobie przeczytałam, jest prawdą, więc Was również zachęcam do zweryfikowania tej wiedzy i spojrzenia na siebie z nieco innej perspektywy :)

Za egzemplarz tej przepięknej pozycji bardzo dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu! <3


Komentarze

 1. Zastanawiam się nad tą książką. Nie jest to tak do końca mój gust, ale wydaje się być ciekawa. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością przeczytałabym o sobie xd no bo kto by tego nie zrobił? Najśmieszniejsze jest to, że w każdym horoskopie jakie czytałam (a czytałam je dosyć często w gimnazjum) wychodziło iż nie jestem do końca moim znakiem xd a ponoć jestem Panną ;)
  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za takimi książkami, a tym bardziej nie wierzę w takie rzeczy.
  Serdecznie pozdrawiam.
  www.nacpana-ksiazkami.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie jest to pozycja dla mnie i z tego też powodu odmówiłam Wydawnictwu jej recenzowania, jednak cieszę się, że miło spędziłaś z nią czas :)

  Pozdrawiam, she__vvolf 🍂🐺

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy pomysł na książkę, w tych czasach dość oryginalny :D nie czytam horoskopów ale lubię się pośmiać szczególnie jeśli coś pasuje, tak więc może sięgnę kiedyś ;)
  Pozdrawiam gorąco!
  www.strefabrunetki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty